תפריט

2018-09-16-11-12-54-723rfsdqsejldlmhguzfugfxqrsi_UserMedia logo-s

קורס איביי – מסחר באיביי בשיטת דרופשיפינג

נכנסת לעמוד הזה בגלל שרצית למצוא מידע בנוגע למסחר באיביי ולברר מה יש לנו להציע לך במסגרת קורס איביי?

בחירה מצויינת, השאירו את פרטיכם ואנחנו נחזור אליכם במיידי!

אודות קורס eBay 

דרופשיפינג ישראל גאים להציג לכם קורס מסחר באיביי שבו תוכלו ללמוד את התחום של מסחר בפלטפורמה הזאת על בוריו. מדובר בקורס שיעניק לך את כל הידע, כלים, מיומנויות וניסיון מעשי בשביל לספק הכנסה נוספת ואף להתפרנס לגמרי בזכות מסחר באיביי בלבד. אם אתם רוצים להצליח במסחר באיביי, המנטורים שלנו ילמדו אתכם במסגרת קורס מכירות באיביי את כל הדקויות של התחום מרגע יצירת החשבון איביי הראשון שלכם ועד שתגיע למצב שבו מכירות באיביי יהפכו לשגרה בשבילכם! בוגרי קורס eBay שלנו עוסקים כיום בדרופשיפינג באיביי, הן בתור הכנסה נוספת והן בתור מקור פרנסה עיקרי. מי שעוקב אחרי הלייבים שלנו בפייסבוק, רוב הסיכויים שנתקל כבר בעדויות של סטודנטים של קורס מסחר באיביי, שהראו לאילו תוצאות הם הצליחו להגיע, מה אחוזי הרווח שלהם ותוך כמה זמן הם עשו את זה. תוכנית הלימוד של קורס eBay שלנו מתעדכנת בזמן אמת, בהתאם לכל השינויים והחידושים של הפלטפורמה.

חשוב להדגיש: מדובר בקורס מכירות בebay ייחודי ושונה מאוד משאר הקורסים שתמצאו ברחבי הרשת (בין אם ביוטיוב או בכל פלטפורמה אחרת). הכלים ושיטות העבודה שאנחנו מלמדים להשתמש בהם הם בדיוק אותם הכלים והשיטות עבודה שבזכותם המנטורים שלנו בונים, מתחזקים וגורפים רווחים מרשתות שלמות של חנויות איביי. בזכותם התלמידים שלנו מגיעים לרווחים גבוהים מאוד, שאליהם גם אתם יכולים להגיע!

קורס איביי אונליין קורס מסחר באיביי

האם זאת תקופה טובה להכנס לתחום של דרופשיפינג באיביי?

במידה והשאלה הזאת הייתה נשאלת לפני חמש שנים או יותר, התשובה הייתה שמסחר באיביי זאת הזדמנות שלא צריך אפילו להתאמץ הרבה בשביל לנצל אותה ולגרום לחנות שלכם למכור מוצרים בכמויות אדירות ולהביא לכם רווחים גדולים מאוד תוך זמן קצר. כל מה שהיה צריך בשביל להתחיל לעסוק במסחר באיביי באותה התקופה היה לצפות בקורס איביי אונליין, ליצור חשבון ולהתחיל להעלות מוצרים בכמויות, בלי לשבור יותר מדיי את הראש לגבי בחירתם. היו כל-כך מעט מתחרים בתחום, שלא היה מה לחשוש מתחרות ומספיק היה פשוט לא להסס להציע מוצר למכירה בשביל שתהייה סבירות גבוהה מאוד שהוא יימכר. באותה התקופה היה נפוץ גם שימוש בשיטות אוטומציה שונות, שאיפשר לקצר תהליכים ולחסוך זמן של התעסקות עם הזדמנות והעלאת מוצרים. תמורת כמה עשרות דולר לחודש, אפשר היה להתחיל להשתמש בתוכנות שהיו באופן אוטומטי מוסיפות מוצרים למכירה בחנות שלך ומטפלות בעצמן בכל ההזמנות, בזמן שאתם מטיילים, ישנים או סופרים את הכסף להנאתכם.

כך זה היה עד שדרופשיפינג באיביי הפך לתחום שכל מי שלא לגמרי מנותק מהמציאות מכיר. כל מי ששמע על ההזדמנות פז הזאת נכנס לתחום הזה והתחיל לעשות בדיוק, אבל בדיוק את אותו דבר, כמו שכל המתחרים שלו עושים. התוצאה לא יכלה לא לבלוט לעין שכל מי שהשתמש באיביי – כל מוצר שהוצע למכירה באמזון הוצע מייד על ידי עשרות או אפילו מאות דרופשיפרים למכירה באיביי, בדיוק עם אותן התמונות (שגם הופיעו באותו הסדר), בדיוק עם אותם התיאורים, בדיוק עם אותם המחירים וללא מאמץ כלשהו לבלוט, להציג בצורה שונה, ליצור רושם שונה, או במילים אחרות – להתחרות. יש אמרה שאומרת שכשהכל מתועדף הכי גבוה שאפשר, אין בעצם תיעדוף. וכך אכן היה – איביי הוספם בים של מוצרים זהים ללא הבדלה, שהרסו את חויית הגלישה באתר ומאוד הרגיזו לא רק את הגולשים, אלא את מקבלי ההחלטות שעומדים מאחרי הפלטפורמה.

בתור תגובה למצב הזה, האלגוריטם של איביי (הידוע גם בתור “קסיני”) עבר שינויים דרסטיים, נקבעו חוקים חדשים ומגבלות שגורמות לסגירת חשבונות, חסימה של כתובות IP ואפילו איסור על אנשים קונקרטיים שזהותם ידועה לאיביי לפתוח חשבונות חדשים וחנויות. דרופשיפרים רבים ניסו להלחם בכללים החדשים ללא הצלחה ומי שלא התאים את עצמו למציאות החדשה ולחוקי המשחק החדשים – נאלץ לפרוש. מיותר לציין שכל הקורסים של דרופשיפינג באיביי מאותה תקופה איבדו לגמרי את הרלוונטיות שלהם, אבל חשוב להזכיר את העובדה הזאת, כי לצערנו – רוב הקורסים שקיימים היום בשוק או מלמדים שיטות עבודה ישנות מאותה התקופה, או מועתקים מקורסים מהתקופה הנ”ל, אין להם קשר למציאות של היום. קורס איביי ודרופשיפינג בסגנון הישן לא נותן מידע שיכול באמת לעזור להצליח בדרופשיפינג מאליאקספרס לאיביי.

לא פלא שהדבר הוביל לתופעה של אנשים רבים שמספרים שקורס איביי ודרופשיפינג לא באמת יכול להועיל, שדרופשיפינג מאליאקספרס לאיביי או מאמזון לאיביי לא עובד ושעדיף לא להכנס לתחום הזה בכלל. אנשים רבים נכוו עקב זה שהם לא באמת למדו איך לעבוד נכון, על מה חשוב להקפיד וממה חייבים להמנע בשביל להצליח בתור עסק של דרופשיפינג. בפועל, המציאות יותר מורכבת ממה שאותם האנשים היו רוצים שהיא תהייה ועם העובדות הבאות אי אפשר להתווכח:

  • רק בארה”ב, הסכום הכולל ששולם עבור מכיררות שנסגרו באיביי גדל מ-30.74 מיליארד דולר ב-2019 ל-37.53 מיליארד (גדילה של 22%, ועוד בשנה של מגפה שפגעה בכלכלה של כל המדינות בעולם!)
  • לחנות הספרים הפופולארית ביותר באיביי worldofbooks08, יש מעל 7 מיליון פידבקים (וכנראה אפילו יותר עסקאות מכירה שבוצעו בפועל), כשכמעט מיליון מתוכן התקבל בשנה האחרונה (נקודה למחשבה למי שחושב שמסחר באיביי לא עובד ו/או ספרים לא נמכרים טוב)
  • איביי זאת פלטפורמה שמשתמשים בה אנשים מכל המדינות הקיימות בעולם
  • משתמשים בה קרוב למאתיים מיליון קונים פעילים
  • מספר האנשים שהפכו למיליונרים בזכות מסחר באיביי גדול בשנת 2020 ב-35% לעומת שנת 2019

אם נחזור לשאלה המקורית, המסקנה המתבקשת היא שלמרות שהטרנד של מסחר מקוון נמצא היום בשיאו ומספר המתחרים בכל פלטפורמה ובכל נישה נמצא בעלייה מתמדת, אי-קומרס ודרופשיפינג בפרט הם תחומים שניתן לייצר דרכם רווחים ולהתפרנס מהם, כמו מכל תחום אחר, בתנאי שיודעים את העבודה, מתנהלים בצורה נכונה, לא מתעלמים מהמציאות ומגיבים בצורה חכמה לשינויים שיכולים להתרחש.

יתרה מכך, כיום הפוטנציאל להרוויח כסף בעזרת דרופשיפינג מאליאקספרס לאיביי גבוה יותר מאיי פעם. מי שלא מסתמך על מידע שקיבל מקורס איביי ודרופשיפינג ישן ומתנהל בצורה נכונה, יכול להגיע לאחוזי רווח של 30-35% מכל מוצר, לסיים את החודש עם הכנסות גדולות פי כמה מהמשכורת שהיה מרוויח לפני זה בתור עובד שכיר וולא לחכות לעשירי לחודש, כי החנויות שלו באיביי מוכרות כל יום, גם כשהדרופשיפר ישן.

נכון להיום, יש בישראל כבר אלפי אנשים שדרופשיפינג מאליאקספרס לאיביי מהווה עבורם או מקור הכנסה נוספת בטוח ויציב או אף מקור הכנסה יחיד ורווחי מאוד. מה שכן, בשביל להצטרף לרשימה של האנשים האלה יש צורך בשינוי פרדיגמה משמעותי. דרופשיפינג ישראל מציעים לכם קורס איביי ודרופשיפינג עם מידע מעודכן נכון לשנת 2021, שמעניק לכם את כל הכלים שתצטרכו בשביל להצליח לעשות דרופשיפינג באיביי שמביא תוצאות. בשונה מכל קורס איביי אונליין או קורס איביי פרונטאלי שתמצאו, הוא מספק הרבה יותר משיטות טכניות ופעולות יומיומיות שיש לעשות.

הזדמנות ללמוד איך להרוויח כסף באיביי בתקופה של חל”ת או סגר

נקלעתם למצב של בידוד וחוסר עבודה? נצלו את הזמן שהתפנה לכם בשביל ללמוד איך לעשות כסף באיביי בלי לצאת מהבית בכלל! העולם משתנה מול העיניים שלנו וכיום ברור יותר מאיי פעם שמסחר מוצלח אפשרי גם ללא חנות פיזית, שעבודה מול מחשב אפשרית גם בלי צורך להמצא בתוך משרד, שעבודה בתור שכיר זה לא שם נרדף למקור פרנסה יציב (גם אם אתם עובדים באותו מקום כבר מספר שנים) ושניתן לרכוש ידע שימושי ופרקטי בעזרת קורס אונליין ולהתחיל להרוויח בזכותו כסף תוך זמן קצר.

אם כבר מדברים על זמן – אם יצאתם לחופשה ללא תשלום, זה אומר שהתפנו לכם כ-180 שעות עבודה חודשיות. אם התחלתם לעבוד מהבית, אז התפנו לכם “רק” בין שעה לשעתיים שהייתם רגילים להעביר בנסיעה למקום העבודה. אם אתם קוראים את השורות האלה עכשיו, זה סימן שהגעתם למקום הנכון, בזמן הנכון. כל מה שנותר הוא ליצור קשר עם דרופשיפינג ישראל ולהתחיל להרוויח!

למה כדאי להתחיל לעסוק בתחום של מסחר באיביי?

מסחר באיביי הוא דרך מעולה להתחיל להשתלב בעולם הדרופשיפינג, גם אם אין לכם ידע וניסיון קודם של מסחר באיביי או פלטפורמות מסחר אלקטרוני אחרות מכל סוג שהוא. כיום, ישנם אלפי דרופשיפרים בכל קצוות תבל שמתפרנסים בזכות מסחר באיביי והאם הם הצליחו למצב הזה – כל בן אדם אחר שמוכן להתחיל ללמוד ולהשקיע בזה בעתיד הקרוב, יוכל להגיע לתוצאות משביעות רצון, במידה ויתמיד בעבודתו ויעזר בליווי של המנטורים המנוסים שלנו. מסחר באיביי הוא תחום מרתק, שלא מפסיק להשתנות, להתפתח וליצור הזדמנויות להרוויח ממנו.

דרופשיפינג באיביי לעומת פלטפורמות אחרות

כיום, יש מבחר גדול של פלטפורמות של מסחר באינטרנט, שמאפשרות בין השאר גם לסחור בשיטת הדרופשיפינג, כמו דרופשיפינג אמזון או חנויות שופיפיי אז מדוע כדאי לבחור דווקא את האופציה של דרופשיפינג באיביי? הסיבה לזה היא העובדה שדרופשיפינג באיביי אפשרי ללא ידע וניסיון בהקמה, תפעול וקידום של אתר אי-קומרס משלכם. דרופשיפינג באיביי הוא הדרך שלכם לחשוף את המוצרים שאתם מוכרים לאלפי קונים פוטנציאליים, בלי צורך להשקיע תקציבי פרסום ממומן למטרת השגת תנועה באתר שלכם. אומנם העובדה הזאת גם גורמת להרבה דרופשיפרים אחרים לבחור ללכת בדרך של דרופשיפינג באיביי, אבל שיטות החקר שוק ואופטימיזציית מוצרים שתלמדו אצלנו בקורס יעזרו לכם להתחרות בצורה מוצלחת. בנוסף, כמובן שדרופשיפינג באיביי יכול לשמש בתור אפיק מסחר נוסף עבור מי שכבר מוכר דרך חנות שופיפיי, או פלטפורמת אי-קומרס אחרת. קהלים שונים בוחרים לרכוש בפלטפורמות מסחר שונות ואין סיבה לא לעשות דרופשיפינג באיביי ודרופשיפינג במקומות אחרים בעת ובעונה אחת, בשביל להגדיל את הרווחים שלכם ולפזר סיכונים תוך כדי.

האם קיימת אפשרות של קורס איביי אונליין?

כן, קורס איביי אונליין היא אופציה שזמינה לכל מי שגר רחוק ממרכז הארץ (או אפילו בחו”ל. יש לנו גם סטודנטים כאלה). בעידן שבו תוכנות השתלטות מרחוק ושיתוף מסך כמו TeamViewer, Anydesk ו-Zoom זמינות לכולם בחינם, אנחנו דואגים להעניק חוויית קורס איביי אונליין מעולה לכל מי שחפץ בכך. בשונה ממתחרים רבים שלנו, שמציעים קורסים מוקלטים, שמאבדים את הרלוונטיות שלהם כל כמה חודשים (בין אם זה עקב שינויים עיצוביים מינוריים שהממשק משתמש של איביי עובר מדי פעם, או בגלל שינויים הרבה יותר מהותיים, שגם הם יכולים להתרחש בתדירות גבוהה) במידה ולא עוברים עריכה (והם בדרך כלל לא…), אנו דואגים להעניק חוויית קורס איביי אונליין אולטימטיבית ולהעניק מידע טרי ומעודכן בשידור ישיר. התכנים של קורס איביי אונליין שלנו לא מפסיק להיות אקטואליים ועדכניים לרגע, כי אנחנו לא מוכנים להתפשר על לתת פחות מקורס איכותי ביותר למי שבוחר ללמוד אצלנו. גרים רחוק מפתח תקווה? אין לכם זמן להתקע בפקקים ולבזבז זמן יקר על נסיעות לקורס שבו גם ככה מלמדים מקצוע שמאפשר עבודה מהבית? קורס איביי אונליין של מכללת דרופשיפינג ישראל זה בדיוק מה שאתם צריכים!

למי כדאי לקחת קורס מסחר באיביי פרונטלי?

האפשרות של קורס מסחר באיביי פרונטלי מומלצת לכל מי שגר באיזור המרכז ולכל מי שיש לו את הזמן והיכולת להגיע אלינו, גם אם הוא גר ייחסית רחוק מאיתנו. מכללת דרופשיפינג ישראל ממוקמת בפתח תקווה, קרוב לתחנת רכבת, בשביל לאפשר גישה נוחה גם עבור מי שמגיע אלינו מרחוק. אין לכם רכב, או שיש לכם ואתם לא רוצים להתקע בפקקים שיכולים לעקב אתכם? קורס מסחר באיביי פרונטלי הוא אופציה נהדרת עבור אלה שמעדיפים להגיע אלינו ברכבת ולחסוך לעצמם הוצאות דלק וזמן, בעת ובעונה אחת. ממשוב שקיבלנו מהסטודנטים שלנו עד כה, הם אוהבים מאוד את האווירה של קורס eBay שאנחנו מעבירים בצורה פרונטלית ולכן גם סטודנטים שרוב הזמן בוחרים באופציה של וקורס מכירות באיביי אונליין, משתדלים להגיע למפשגים הפרונטליים לעיתים כמה שיותר קרובות. המנטורים שלנו מבינים את הצרכים של הסטודנטים ועושים כל מאמץ אפשרי בשביל להתאים את עצמם גם לצרכים של מי שבוחר לעבור קורס eBay בשיטת מפגשים וירטואליים וגם של מי שמעדיף ללמוד בכיתת הלימוד שלנו בפתח תקווה. בסופו של דבר, אתם יכולים להיות בטוחים שלא משנה באיזו אופציה תבחרו, אתם עדיין תקבלו את כל המידע וכל העזרה שתצטרכו מהצוות שלנו.

מדוע קורס איביי מומלץ למי שרוצה לעסוק בדרופשיפינג?

יש כאלה שיגידו שקורס איביי מומלץ רק למי שלא רוצה לנסות ללמוד לעשות דרופשיפינג באיביי בעזרת לימוד עצמי, אבל מנסיוננו – קורס איביי מומלץ בשביל להמנע מטעויות חמורות של מתחילים ולהתחיל לעבוד נכון מרגע הקמת החשבון איביי הראשון שלכם. הקמתם חשבון איביי, פרסמתם מוצרים למכירה ואתם לא מצליחים למכור שום דבר? רוצים באמת להבין איך למכור באיביי? קורס איביי מומלץ לכם בשביל שתלמדו איך לעשות חקר שוק טוב ואופטימיזציה לליסטינגים שאתם יוצרים באיביי עבור המוצרים שאתם מעלים למכירה. התחלתם למכור וקיבלתם מגוגל הודעה על זה שהחשבון שלכם מסומן? קורס איביי מומלץ לכם יותר מכל דבר אחר במקרה הזה, כי הוא יעניק לכם את הכלים שתצטרכו בשביל לפתוח חנות חדשה ולהתחיל את הכל ברגל ימין הפעם. קראתם ים של מאמרים בנושא דרופשיפינג באיביי, צפיתם במגוון וובינרים חינמיים ביוטיוב, עבדתם בצורה נכונה לכאורה, אבל לא הצלחתם להגיע לתוצאות הרצויות ואתם מרגישים חוסר מוטיבציה ורצון לפרוש מהתחום? קורס איביי מומלץ לכם גם במקרה הזה, כי אם באמת השקעתם ונתתם מעצמכם עד עכשיו, אז הסיכוי שלכם להצליח ברגע שתקבלו את הכלים שהיו חסרים לכם עד עכשיו תלמדו ת השיטות שלא לימדו אתכם במקומות האחרים, אין סיבה שהמאמצים שלכם לא ישתלמו לכם.

מה יתרום קורס מכירות באיביי למי שכבר התנסה במכירות של מוצרים מהבית?

המטרה של קורס מכירות באיביי שלנו היא ללמד אתכם להרוויח כסף ממסחר באיביי מבלי לרכוש מלאי של מוצרים שתחזיקו בבית או במחסן. בגלל זה, ניסיון קודם של מכירות באיביי בהחלט יועיל לכם (כי אתם כבר מכירים את הממשק של איביי מבפנים), אבל במסגרת קורס מכירות באיביי אתם תלמדו שיטות עבודה שלאו דווקא הייתם מגיעים אליהן במקרה של מכירת מוצרים מהבית שלכם. גם סטודנטים שיהיו נוכחים במפשגים של קורס eBay פרונטלי וגם אלה שיבחרו באופציה של קורס מכירות באיביי דרך השתלטות מסך מרחוק, ייחשפו למידע הטרי והעדכני ביותר, שיעזור להכנס לתחום בצורה זהירה אך חלקה בהתחלה ולהאיץ את קצב המכירות בצורה בטוחה לאחר מכן. דרופשיפינג באיביי הוא עסק לכל דבר וקורס מסחר באיביי הוא שער הכניסה שלכם לתחום, אם אתם רוצים להצליח, להתפתח ולסלול את דרככם אל עצמאות כלכלית, גם אם אין לכם ניסיון קודם במסחר באיביי או בפלטפורמות מסחר אחרות.

עלות ההכשרה:

החל מ-1000 ₪

decoration logo

יצירת קשר

ישנה אפשרות להתאים עבורך מסלול בהתאמה אישית צור עמנו קשר לפרטים נוספים..